Windykacja

 

Zadzwoń do nas

Polska: +48 787 855 322

Napisz do nas

windykacja@odzyskajpodatek.eu

 

Te  usługę dedykujemy klientom, którzy borykają się z problemem odzyskania wierzytelności na terenie całego kraju oraz za granica . Wyróżnia nas profesjonalny i doświadczony zespół konsultantów oraz radców prawnych. Dzięki nowoczesnemu i bezpiecznemu systemowi informatycznemu zapewniamy klientowi najwyższa bezkonkurencyjna i skuteczna obsługę.   Prowadzona przez nas Windykacja długów opiera się wyłącznie na procedurach prawnych i odznacza się wysoką skutecznością. Dbając o pozytywny finał sprawy windykacyjnej maksymalnie angażujemy się na każdym etapie postępowania, aby odzyskać dług a ponieważ czas to ważny czynnik w windykacji, dlatego nigdy nie czekamy z działaniami tylko motywujemy dłużnika bardzo efektywnie do jednorazowej spłaty bądź podpisania harmonogramu spłaty wierzytelności.

Jeśli natomiast zdarzy się, ze Państwa dłużnik odmawia zapłaty na etapie pozasądowym, możemy w porozumieniu z Państwem przejść do etapu sądowego. Zawsze z góry informujemy o przewidywanych kosztach i rozpoczynamy działania dopiero po uzyskaniu Państwa zgody.

Zależy Państwu na szybkim odzyskaniu swoich należności? Jeśli zlecą nam Państwo windykację przed godziną 16:00, jeszcze tego samego dnia podejmiemy kroki w Państwa sprawie. Państwa dłużnik dostaje kilka dni na dokonanie płatności.

Naszym jedynym wynagrodzeniem jest prowizja pobierana dopiero po odzyskaniu od dłużnika środków.

Windykacja

Odzyskaj podatek eu

Group-73.png

Odzyskaj podatek eu to miejsce, w którym rozliczysz swój podatek dochodowy z Niemiec w kilku prostych krokach. Skontaktuj się z nami a Nasi specjaliści zajmą się Tobą kompleksowo. 

Odzyskaj podatek eu sp. z o.o
Usługi
Usługi